Manville Pizza

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 10:00-23:00

MANVILLE PIZZA
Manville Pizza TM 1968 yılında Amerika’da İtalyan bir aile tarafından Rhode Island eyaletinin Manville kasabasında kurulmuştur. O günden bu yana zincir pizza restoranlarının aksine donmuş ve hazır hamur kullanmayarak, ilk günkü tarifini nesilden nesile aktararak hazırladığı günlük taze hamuru ve sosu ile pizzayı akşam yemeklerinde ve özel günlerde de ailelerin tercih ettiği bir seçenek haline getirmiştir.

50 yılı aşkın süredir nesilden nesile aktarılan bu lezzet, 2015 yılında Türkiye’de pizza severlerin beğenisine sunulmuştur. Manville Pizza TM’nın lezzeti, farklı ve özel tarifi ile günlük olarak açılan hamuruna, taze hazırlanan sosuna ve özenle seçilen sebzeler kullanılarak hazırladığı ürünlere dayanır ve bu şekilde kendini fastfood olgusundan farklı bir yere konumlandırır.

Ayrıca, Türkiye’ye sunduğu özel tarifte ki spesiyal pizzalar ile klasik pizza kültürüne farklı bir bakış ve lezzet getirmektedir. Menüdeki klasik pizzaların yanı sıra dünya lezzetlerinin pizza ile buluşmasından oluşan Manville Pizza TMSpesiyalleri de denemenizi tavsiye ederiz; acılı Louisiana soslu Buffalo Chicken Pizza, BBQ soslu Texas Pizza, Alfredo soslu Afredo Pizza, Honeymustard soslu Honeymoon Pizza, Köri soslu Tac Mahal Pizza ve Chrispy Bomb Pizza bunlardan sadece birkaçı…

Bu yeni ve farklı pizza deneyimini yaşamanızı tavsiye ederiz.
Afiyet olsun…

VİZYONUMUZ
Tazelik, ürün ve kaliteden ödün vermeden, tüketicilerin keyifle tüketeceği ürün ve ortam sunarak sektöründe en beğenilen, güvenilen ve tercih edilen bir marka olmak.

MİSYONUMUZ
50 yıldır nesilden nesile aktarılarak değişmeyen ilk günkü tarifi ile açılan günlük taze hamuru ve özel sosları ile özenle hazırlanan spesiyal pizzaları zincir restoran standartlarından çıkararak, pizza kültürüne farklı bir lezzet ve seçenek getirmek.